Сортувати:
Показати:
Стоимость уточняйте
Стоимость уточняйте
Стоимость уточняйте
Стоимость уточняйте
Стоимость уточняйте
350грн
Стоимость уточняйте
Стоимость уточняйте
250грн
100грн
150грн
Показано з 1 по 11 із 11 (всього сторінок: 1)
Виставка – один із найкращих способів розповісти про компанію потенційним клієнтам та партнерам. На таких заходах люди мають безліч ділових контактів, які сприяють популяризації бізнесу та збільшенню продажів. Однак уявити свою компанію потрібно у найвигіднішому світлі. Перше враження завжди візуальне, вербальна комунікація вже відбувається після. Для цього потрібно правильно оформити стенд у відповідність до корпоративного стилю організації, забезпечивши його всім необхідним.

Наприклад, можна встановити мобільний конструктор октанорм, який може набувати будь-якої форми. Сюди можна поставити стіл та стілець, медійне обладнання, вітрину із зразками продукції. Приверне увагу до точки промо-стіл, де можна поспілкуватися з представником організації. Допоможуть швидко знайти компанію та запам'ятати її назву таблички на високих тонких ніжках. Відходячи від точки, відвідувач може взяти візитку або буклет із зручної буклетниці.

Оренда виставкового обладнання - особливості
Для участі у виставках компанії потрібна велика кількість супутньої техніки та спеціалізованої продукції. Купувати їх невигідно, якщо вони не використовуються постійно. Якщо потрібне виставкове обладнання, оренда – найкращий вибір. Це оптимальне рішення, адже все необхідне надається клієнту з доставкою та складанням і обходиться набагато дешевше, ніж покупка.

Оренда виставкового обладнання необхідна для заходів різної спрямованості: ділової, наукової, розважальної. Замовляти цю послугу краще у спеціалізованій, перевіреній компанії. Це гарантія того, що ви отримаєте якісну, перевірену та технічно виправлену продукцію, яку доставлять та встановлять фахівці у потрібний час.

Де орендувати виставкове обладнання в Києві
Наша компанія пропонує широкий вибір обладнання для виставок. Пропонується оренда виставкових стендів, спеціалізованих виставкових меблів, аксесуарів та багато іншого. У нас ви можете взяти в оренду такі види обладнання:

стенди;
бренд-воли;
трибуни;
таблички;
покажчики;
буклетниці та багато іншого.
Ми пропонуємо перевірену продукцію від відомих брендів, яка обов'язково перевіряється перед відправкою клієнту.

Оренда презентаційного обладнання
Також пропонується оренда обладнання для презентацій, лекцій, майстер-класів.

Оренда презентаційного обладнання – запорука продуктивної взаємодії зі слухачами, донесення до них необхідної інформації у всіх повнотах та успішності проведення заходу в цілому. Обладнання для виставок можна взяти у комплекті з презентаційним обладнанням, адже презентація – чудовий спосіб розповісти про організацію всім гостям заходу. У нашому каталозі ви знайдете всі необхідні види обладнання, комплектуючих та аксесуарів для будь-яких заходів.

Наші фахівці підберуть для вас оптимальний набір техніки та аксесуарів з огляду на специфіку заходу. Завдяки тому, що надається прокат презентаційного обладнання з різними технічними характеристиками, замовник може вибрати оптимальний варіант. Вартість послуги обговорюється індивідуально, залежно

Наші фахівці здійснюють доставку та монтаж обладнання – ці послуги входять у вартість. Ми завжди дотримуємось графіка поставки, тому гарантуємо, що все обладнання буде на місці до вказаного часу. Регіон, де здійснюється з доставкою оренда виставкового обладнання – Київ та область.