Плануючи проведення свята просто неба на виїзді, вам слід продумати багато моментів. На окрему увагу заслуговує святковий стіл, якщо планується запросити багато гостей. Смачні страви будуть ще смачнішими, якщо продумати сервірування з вибором посуду, обладнання та техніки. У цьому питанні допоможе компанія «Світ Прокату», де надається оренда посуду під будь-який захід. Ми пропонуємо своїм клієнтам унікальні пропозиції оренди, в тому числі, прокат посуду від стандартних тарілок до великих страв, оренди обладнання для кейтерингу. У нас є комплекти для весілля, ювілеїв, корпоративів, дитячих свят, а також для масштабного плану заходів та дружніх вечірок. Вибрати відповідні набори комплектів не складно, якщо звернутися до фахівців нашої компанії.

Прокат посуду та обладнання для банкету

Якщо у вас планується проведення весілля, дня народження або ювілею, але ви втомилися від традиційного ресторану або приготування заходу вдома, пропонуємо скористатися вигідною пропозицією від нашої компанії та взяти посуд та обладнання в оренду на найвигідніших умовах за привабливою ціною. Серед величезного асортименту товарів ви можете вибрати класичні варіанти тарілок плоских, супових, салатників, підставок та інші види. Вони доречні для будь-якого офіційного заходу та для вечірки з друзями. Надана послуга з оренди посуду дозволить вам прийняти всіх гостей без проблем і конфузів. У нас на додаток до посуду також пропонуються для створення розкішної святкової атмосфери різноманітні комплекти та обладнання:

прокат келихів;
оренда столових приладів;
оренда кавоварки;
прокат холодильників;
прокат водонагрівачів;
прокат мангалів та іншого обладнання.
Напевно, при плануванні заходу на природі, вам знадобиться мангал. Покуштувати смачного шашлику – перше правило відпочинку на свіжому повітрі у компанії друзів та близьких. У нашій компанії є великий вибір мангалів, які є зручними у використанні та мають необхідні функції для приготування різних страв. Виріб виготовлений із безпечних, якісних матеріалів, перевірених часом. Обладнання нового покоління не поступається якості традиційним варіантам, але зручно транспортується за рахунок легкої ваги та складної конструкції. Прокат мангалів відмінно поєднується з орендою кавоварки, водонагрівача для повноцінного комфортного відпочинку в затишку. Але для повної комплектації ресторанної обстановки можна скористатися послугою оренди холодильника та іншими послугами. Келихи можна вибрати для коктейльних, алкогольних напоїв, соків, води, а також чашки для кави.

Вигоди оренди

Весілля, корпоративи, дні народження, дитячі свята – події, які роблять наше життя цікавим та щасливим. Але без ефектного сервірування свято перетвориться на звичайне посидіння. Щоб цього уникнути, внести родзинку та залишити приємне враження у ваших гостей, скористайтесь орендою посуду та обладнання у нашій компанії. Це особливо важливо, якщо ви плануєте провести захід на зеленій галявині, наметі, встановленому в заміському будинку. Якщо навіть ви вирішили провести свято на теплоході, або в банкетному залі з великою кількістю гостей, то посуду та обладнання може бути недостатньо. Для цього слід подбати про гарне сервірування столу і взяти в оренду столові прилади, посуд, кавомашину.

Перевагою оренди посуду, обладнання, приладів є значна економія коштів на придбання великої кількості предметів, які протягом життя можуть використовуватися кілька разів і довго припадає пилом у шафах без потреби, а також вийти з моди і втратити привабливий зовнішній вигляд.