Сортувати:
Показати:
60грн
200грн
30грн
40грн
35грн
40грн
120грн
100грн
30грн
75грн
120грн
300грн
140грн
100грн
120грн
Показано з 1 по 15 із 15 (всього сторінок: 1)

У житті кожної людини чимало подій та приводів для того, щоб зібратися веселою та рідною компанією. Але питання про те, де організувати святкування того чи іншого заходу найчастіше стоїть гостро. Але хвилюватися не варто, адже варіанти тут лише два: на лоні природи або у приміщенні. Якщо з другим рішенням все зрозуміло — досить просто зателефонувати до улюбленого кафе та призначити день, то перше зазвичай викликає безліч запитань.

Оренда меблів для пікніка - чудове рішення

Подбати при плануванні заходу, що проводиться на свіжому повітрі, необхідно багато про що: визначитися з місцем проведення святкування, списком гостей, виїзною кухнею, запрошенням ведучого та, звичайно, розсадкою гостей. Де взяти меблі для пікніка? Питання, звичайно, здавалося б складним. Але ж не для нас! Прокат садових меблів для вуличних заходів вирішено разом із компаній Світ Прокату!

Ми працюємо:

Швидко.

Якісно.

Чемно.

Столи, лавки, стільці, крісла, шезлонги та навіть гамаки пропонують наші співробітники для виїзних заходів та чудового відпочинку на лоні природи! Оренда меблів для пікніка не розорить ваш гаманець, а своєчасна доставка дозволить вам не турбуватися про такі дрібниці, а присвятити час найголовнішому!

Садові меблі від компанії Мир Проката — легкість організації.

Наші співробітники не тільки доставлять все в цілості, безпеці та чистоті до місця святкування, але й забезпечать монтаж меблів! Звичайно, самовивіз ніхто не скасовував, якщо у вас є канал доставки, скористатися яким буде зручніше.

Тепер оренда садових меблів у Києві доступна кожному мешканцю та гостю України! Ми співпрацюємо не лише з приватними особами, але й з компаніями, які організовують офіційні та корпоративні заходи для своїх клієнтів та співробітників. Пропонуючи бездоганний сервіс, ми отримали вже безліч вдячних відгуків про свою роботу, а що може бути ціннішим, ніж ваша довіра нам!

Оренда меблів для пікніка та саду – радість кожної події

Компанія Світ Прокату організує прокат меблів для пікніка на високому рівні, повністю задовольнивши всі ваші запити та уявлення про грамотну конфігурацію виїзного відпочинку або події. Купувати меблі для разового заходу або збирати їх за знайомими більше не доведеться!

Тепер так легко проводити свої події та збирати друзів на свіжому повітрі, відкриваючи для себе новий формат святкування, який з кожним роком стає дедалі популярнішим!