Оренда меблів – послуга, популярність якої зростає з кожним роком. Така тенденція цілком закономірна, адже меблі на прокат — справжня знахідка не лише для більших чи одноразових заходів. Оренда меблів може стати чудовим рішенням за необхідності частого проведення подій різного стилю. Клієнту більше не потрібно думати, де зберігати або як компактно укомплектовувати меблі, адже на зміну приходить більш практичне рішення - меблі в оренду.

Як підійти до вибору меблів для заходу? Це з першого погляду просте запитання потребує індивідуального, а іноді й професійного підходу. Світ прокату пропонує широкий вибір меблів різного плану, що є безперечною перевагою в порівнянні з іншими компаніями. При широкій різноманітності вибору меблів можуть виникати питання: «меблі якої форми необхідні для заходу?», «який колір підійде під загальну атмосферу свята чи конференції?», «яка кількість найменувань меблів потрібна комфорту гостей?». На ці та інші питання зможуть відповісти співробітники компанії, які знають нюанси своєї справи.

Найчастіше при підборі меблів фахівці рекомендують починати з визначення типу заходу, кількості гостей та стилю, в якому оформляється подія. Залежно від мети заходу Світ прокату зазвичай пропонує оренду весільних меблів, оренду меблів для пікніка, оренду фуршетних меблів та прокат меблів для конференцій.

Оренда весільних меблів відноситься до особливої ​​категорії, адже для такої урочистої та святкової події потрібні вишукані меблі, при виборі яких потрібно орієнтуватися також на інші атрибути та аксесуари свята. Першочергову роль у виборі меблів для весілля відіграє концепція та стиль урочистості.
Меблі для пікніка передбачає стійкість до природних впливів, вони більш грубі і практичні, а також мають відповідний випадок дизайну. Ці меблі зручні в експлуатації: вони легко складаються і збираються.
Фуршетні меблі не потребують великої різноманітності: достатньо підібрати необхідну кількість однотипних столів однакового розміру. Правда, і тут можна виявити фантазію: стіл для фуршету може бути як овальної, так і круглої, трикутної форми.
Для організації конференцій потрібні меблі строгого стилю. При необхідності такі меблі можуть бути доповнені м'якими меблями. М'які меблі на прокат може бути різного забарвлення та дизайну. В наявності є м'які дивани, крісла та пуфи. Залежно від випадку, можна підібрати м'які меблі з різною оббивкою. Для конференцій та ділових заходів можуть підійти меблі зі шкіряною оббивкою. Для урочистих заходів буде доречна тканинна оббивка.
Велика різноманітність меблів високої якості – далеко не єдина перевага оренди меблів у компанії Мир прокату. У процесі співпраці клієнт також отримує:

швидку та своєчасну доставку на місце події;
висока якість обслуговування та індивідуальний підхід з кожного питання;
прийнятна цінова політика послуг;
меблі передаються у товарному вигляді;
компанія надає розвантаження та збирання меблів.
Завдяки компанії Світ прокату оренда меблів може стати захоплюючим та простим процесом, що не потребує багато зусиль з боку клієнта. Достатньо зв'язатися зі спеціалістами відділу компанії або замовити зворотній дзвінок, після чого можна буде переходити до оформлення замовлення або отримати консультацію професіонала. Представлені компанією меблі в оренду стануть запорукою комфорту та затишку гостей, а також додадуть необхідні штрихи в атмосферу заходу.