Сортувати:
Показати:
40грн
30грн
40грн
100грн
40грн
35грн
40грн
100грн
200грн
200грн
200грн
200грн
200грн
200грн
80грн
150грн
130грн
80грн
150грн
30грн
75грн
300грн
Показано з 1 по 22 із 22 (всього сторінок: 1)

Організація весілля, конференції, корпоративу або іншого колективного заходу вимагає великої кількості меблів і, звичайно, тут не обійтися без стільців. Де взяти чимало стільців для оформлення посадкових місць? — питання, яке хвилює багатьох організаторів подій. Закупівля стільців для заходу може бути тривалим та нерентабельним рішенням. Альтернативою такому варіанту може стати оренда стільців, скориставшись якою клієнт може заощадити не тільки час, але й пристойну грошову суму.


Оренда стільців — один із найпопулярніших видів прокату меблів, адже саме стільці потрібні для організації свята у найбільшій кількості. Світ прокату надає стільці на всі випадки життя, до послуг клієнта: оренда складних стільців, оренда весільних стільців, стільці для конференцій на прокат, оренда банкетних стільців, оренда стільців для виїзних церемоній. І це ще далеко не весь перелік категорій товару, який компанія готова видати у розпорядження клієнта. При виборі стільця необхідно враховувати особливості заходу. Таким чином, для конференцій підійдуть прості стільці строго стилю, а ось для весіль і бенкетів необхідні елегантніші моделі, або драпірування стільця, що підходить під стиль проведення заходу. Для виїзних церемоній найбільш оптимальним рішенням можуть стати садові стільці, які відрізняються своєю практичністю і чудово виглядатимуть на природі.


Користуючись послугою «стільці на прокат» замовник отримує:


різноманітність моделей для оформлення події різного стилю;

наявність великої кількості найменувань товару;

консультацію щодо процедури прокату стільців, а також деякі рекомендації щодо оформлення приміщення під подію;

своєчасну доставку стільців;

висока якість товару та послуг;

клієнт-центрований підхід та орієнтацію на запит клієнта.

На складі є широкий вибір моделей стільців різної вартості. Наприклад, такі прості і в той же час елегантні моделі, як Ascona, ISO, Sven відмінно підійдуть для оформлення стриманого ділового заходу. Для урочистих подій до місця буде оригінальний помпезний бенкетний стілець. Також для особливого випадку підійде доладний м'який стілець. Складні стільці складає окрему категорію у переліку поданих найменувань. Такі стільці будуть зручними для тих випадків, коли за обмежений період часу потрібно перенести інтер'єр в інше приміщення або зробити перерву між заходами, змінивши обстановку приміщення. Кардинально відмінним від інших стільців є модель kfrnec, яка відрізняється від інших за своїм ультрамодним дизайном та висотою. Такий стілець може стати чудовим рішенням для оформлення барних стояків або високих столів.


Стільці на прокат – оптимальне рішення для організаторів, які раціонально підходять до розподілу фінансового бюджету свята та цінують свій час. З компанією "Мир прокату" організація події спрощується в рази. Прокат стільців здійснюється у кілька простих етапів:


Клієнту необхідно визначитися із запитом самостійно або звернутися за консультацією до співробітників компанії.

Оформлення заявки: на сайті компанії, телефоном або в офісі Світ прокату.

Вказавши точний час і місце, клієнт отримує необхідні меблі точно в строк у чудовому стані.

Більше не потрібно думати щодо місця для зберігання стільців або турбуватися про їх доставку. Всі ці питання беруть він професіонали компанії Мир прокату.