Мрієте провести яскраве незабутнє свято, яке подарує море позитивних емоцій усім гостям заходу? Наше агентство з організації свят «Світ прокату» пропонує цілий комплекс послуг, здатних перетворити будь-яку подію на масштабну урочистість. Ми готові виконати будь-які завдання та організувати свято будь-якого рівня складності: приватне свято (весілля, день народження, ювілей) або корпоративні та громадські заходи (День міста, фестиваль, випускний вечір, відкриття магазину, банкет, конференція тощо). свята, яке б наша компанія не зуміла підготувати!


Будь-який захід буде організований у повному обсязі, тобто під ключ, або надано виконання конкретних послуг за бажанням замовника, наприклад, замовлення ведучого чи співаків, забезпечення технічного райдера, прикраса залу та ін.


Що включає організація концертів і свят?


Підготовка та організація корпоративних заходів під ключ – з таким завданням наша компанія «Світ прокату» справляється на «відмінно» завдяки багаторічному досвіду, креативності та працелюбності співробітників, індивідуальному підходу до кожного клієнта.


Ви можете звернутися до нашої компанії для того, щоб нами було проведено організацію заходів у м. Київ для вас у повному обсязі або за конкретною послугою:


Підготовка сценарію;

Підбір майданчика для проведення урочистостей;

Організація транспортного обслуговування;

Окраса залу;

Оренда та встановлення сцени, подіуму, наметів;

Підбір ведучого та артистів та організація концертів у Києві;

забезпечення технічного райдера для виступу артистів;

Зустріч гостей, розваги на фуршеті;

Організація виїзних заходів та кейтеринг;

Фото та відеозйомка;

Музичний супровід заходу;

Святковий феєрверк або фаєр-шоу після завершення свята.

Чому ви маєте обрати наше агентство з організації заходів?


Однією з головних переваг нашої агенції є довгострокова співпраця з великою кількістю артистів та ведучих. Це дає можливість запросити улюблену зірку на свято, здивувати гостей та створити неповторну атмосферу. Звернувшись до нашої компанії за послугою організація свят Київ, ви отримуєте:


Всебічну допомогу справжніх професіоналів, які знають усі тонкощі організації заходів та концертів;

Офіційний договір, у якому будуть зазначені вимоги, етапи та терміни виконання роботи;

Можливість оплатити послуги у зручний спосіб;

Впевненість, що ваша урочистість пройде на найвищому рівні, тому що ми гарантуємо професійний підхід до виконання завдань та оперативність.

Якщо ви вирішили, що саме наша компанія має провести ваше свято, вам залишається лише зателефонувати нам і домовитися про зустріч із менеджером. Після обговорення поставленого завдання буде укладено договір, що гарантуватиме якісне виконання послуг. Наше завдання – зробити все можливе, щоб клієнт, який звернувся до компанії, залишився задоволеним результатом. Ми робимо все, щоб виправдати вашу довіру і зробити свято таким, яким ви його собі уявляєте!