Модель: PGB5
В наявності
100грн

Технічні характеристики:

Матеріал: метал, полімерне покриття

Габаритні розміри: 180 см х 50 см х 60 см

Сірий колір

Наявність: 2 шт по 12 осередків, 1 шт на 6 осередків

Кожна дверцята комплектується замком та пронумерованим ключем.

У разі втрати ключа відшкодовується вартість заміни замка – 150 грн/шт.

Оренда камери зберігання є оптимальним вирішенням проблем для збереження речей, предметів побуту на період проведення заходів, а також переїздів, ремонту та інших подій у житті кожної людини. При зверненні до спеціалістів з питань прокату камери зберігання замовники можуть бути впевнені в тому, що після використання пристрою майно зберігатиметься у попередньому вигляді та стані. Щоб ваші гості на заході були впевнені у цілісності своїх речей, пропонуємо скористатися послугами прокату камер зберігання під будь-які завдання у компанії «Світ Прокату».

Прокат камери зберігання – доступне, вигідне рішення

За потреби у тимчасовому зберіганні речей під час проведення заходу, святкової події камери зберігання в оренду будуть найвигіднішим та найоптимальнішим рішенням. У нашій компанії замовники набувають впевненості в тому, що речі, предмети побуту будуть у відмінному стані після завершення заходу.

Пропоновані конструкції камер мають високу якість, зручність для розміщення речей, що забезпечить спокій за збереження речей і дозволить насолодитися заходом у повному обсязі. В даний час багато компаній та приватних осіб, а також організатори заходів дозволяють вигідно економити на співробітниках охорони, замовляючи камери зберігання на прокат. Конструкції ідеально підходять для святкових подій виїзного характеру або в будь-якому ресторанному, офісному приміщеннях. Наші вироби мають попит на такі заходи, як виставки, презентації, ювілеї, весілля, корпоративні вечірки, дитячі свята та інші значущі події. Металева камера зберігання на прокат має ряд переваг:

• можливість використання у будь-яких місцях, у тому числі, з підвищеною вологістю, як у саунах, басейнах, на природі у будь-яку негоду;

• висока якість, надійність;

• проста експлуатація, дверцята закриваються ключем;

• демократична вартість;

• велика кількість секцій дозволить розмістити речі всіх гостей, учасників заходу.

Зручні просторі ящики дозволяють компактно розміщувати особисті речі та предмети користування. Встановлюються конструкції у будь-якому зручному місці за бажанням клієнтів, а також наші фахівці запропонують альтернативні варіанти їх встановлення для забезпечення комфорту та максимальної зручності. Для них не потрібне спеціально обладнане місце, що характеризує мобільність, зручність та універсальність конструкцій.

Сфера використання камер на прокат

Камера зберігання в даний час вважається одним із важливих елементів при організації святкової події та заходи різної спрямованості та концептуального оформлення. Цей вид меблів затребуваний з метою збереження цінних речей, особистих предметів гостей, у тому числі сумок, різних обтяжувачів. У камерах можна зберігати вуличне взуття, верхній одяг. Мобільні конструкції камер актуально доповнюють виїзний гардероб разом із іншими предметами. Якщо ви маєте захід з великою кількістю гостей, тоді слід продумати питання про оренду камери зберігання. Конструкція в оренду забезпечить комфорт, зручність присутнім та підвищить думку про вас, як про дбайливого організатора. Наші співробітники допоможуть організувати розташування камер, які будуть незамінними помічниками тематичних заходів. Менеджери компанії по телефонах проконсультують з усіх питань та оперативно оформлять замовлення оренди камер зберігання, а працівники здійснять доставку у вказаний час за адресою проведення заходу.