Модель: SE-01
В наявності
Стоимость уточняйте

Передача інформації візуально сприймається і запам'ятовується краще, що доведено застосуванням технологічних світлодіодних екранів. Сучасні технології забезпечують високу якість зображень вдень і вночі, зберігаючи яскраві, соковиті картинки. Тому прокат світлодіодного екрана є одним з важливих елементів в поданні ефектного заходу. Наочна, актуальна інформація необхідна на конференціях, презентаціях, виставках, концертах. Але також вона широко затребувана на корпоративах, ювілеях і інших урочистих заходах.

Прокат світлодіодного екрану - реалізація креативних ідей!

Модульне складання світлодіодного екрану забезпечує можливість в різних розмірах і формах креативно подавати будь-яку інформацію на святкову подію. І на відміну від плазми, проектора та інших технічних засобів, конструкції створюють відчуття неймовірного ефекту. Але купувати їх у власність для разових масштабних заходів немає сенсу, коли компанія «Світ Прокату» надає світлодіодний екран в оренду за привабливою вартістю на необмежену кількість часу. У нас можна замовити окремі прямокутні блоки і зібрати відео-стіну, що ідеально підходить для передачі контенту в будь-якому форматі (відео, текст, фото). До переваг співпраці відноситься кілька показників:

• широкий спектр застосування;

• можливість використовувати в приміщенні і на вулиці;

• доступна ціна на оренду;

• оперативна доставка, збірка і підключення співробітниками компанії;

• відсутність зберігання і догляду.

Оренда екранів здійснюється в кілька простих кроків. Спочатку потрібно визначити яку кількість пристроїв необхідно. Потім зверніться до нас за телефонами, або залиште заявку на сайті. Наші менеджери проконсультують за технічними характеристиками і приймуть заявку максимально швидко.


Чому краще орендувати світлодіодний екран?

Сьогодні LED екрани користуються величезною популярністю у підприємців, бізнесменів, власників івент агентств, і все частіше у приватних осіб. Але вартість такого обладнання досить висока, якщо купувати для разових подій. Тому оренда екранів - одна з затребуваних послуг, завдяки економії коштів також на транспортування, установку і зберігання. За допомогою обладнання у замовників з'являється можливість провести повноцінне, масштабне і навіть розкішний захід будь-якого масштабу.

Електронне табло ідеально підходять для проведення тренінгів, семінарів, конференцій, розважальних заходів, корпоративів, весільного торжества, ювілею та інших. Важливо відзначити, що їх оренда знімає всі роботи по монтажу, а дозволить приділити увагу інших організаційних питань. Зі свого боку ми надаємо послуги прокату в повному обсязі, ретельно опрацьовуючи вимоги і переваги наших клієнтів. І допомагаємо зробити ваш захід ефектним, яскравим і не забуваємо. Телефонуйте в зручний час і замовляйте екрани вже сьогодні!